Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Biz Kimiz

Gelecek yıllara yönelik amacımız…

Profesyonel kullanıcı (doktor) olan paydaşlarımıza; Türkiye’de dünya standartlarının üstünde farklı tedavi kürleri ile seçenekler sunan ilk ve tek firma olmak

Gençliğinden asla vazgeçmeyen, yaşamının her döneminde kendini iyi hissetmek isteyen herkese; en son teknoloji ile üretilmiş, kaliteli, güvenilir, geniş bir ürün yelpazesi ile hayallerine kolay ulaşım imkanı sağlamak

 

BELLAMONO ruhu….

Çalışmalarımızın özünde; yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı memnuniyet verici, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında üretilmiş ürünler sunan markalarla işbirliği yapmak yer alır.

Kimliğimiz ve itibarımız, güçlü ‘’Değer’’lere ve ‘’Etik İlke’’lere dayanmaktadır.

Değerlerimiz;

TUTKU : Paydaşlarımızı dinlemek, anlamak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek konusunda tutkuluyuz.

YENİLİKÇİLİK: Yenilik bizim için önemlidir. Sunduğumuz hizmetlerde yüksek performans seviyesinin sürekli arayışı içerisindeyiz. Her zaman bir adım önde olmak için çalışıyoruz.

MÜKEMMELLİYETÇİLİK : Paydaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek ve kendimizi aşmak için sürekli bir mükemmellik arayışı içerisindeyiz.

SORUMLULUK BİLİNCİ: Ürün portföyümüzü geliştirme yönünde girişimci ruhumuz ve sürekli yenilenme isteğimiz,  her zaman etkili ve güvenli ürünler sunma yolunda büyük bir  sorumluluk algısı yaratmıştır.

 

Etik İlkelerimiz;

Dürüstlük….güven yaratmak, iyi ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri sürdürmek en önemli hedefimizdir

Saygı… Paydaşlarımızın hayatlarında yarattığımız etkilerin farkındayız ve bu görevimize saygıyla yaklaşıyoruz.

Şeffaflık… her zaman doğru, samimi olmaktan ve eylemlerimizi, kararlarımızı gerekçelere dayandırmaktan vazgeçmeyiz.